e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 606 721 726, +48 793 741 236
Adres Strony WWW: Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

 Podmiot PewneOdszkodowania.eu jest znawcą na rynku ubezpieczeń i odszkodowań w specjalizacji pozyskiwaniu odszkodowań z powodu stłuczki w zdarzeniu komunikacyjnym. Pomożemy Ci w dostaniu zapłaty bez ruszania się z domu.
Nasz fachowy zespół trudni się w pozyskiwaniu środków za szkody całkowite i częściowe na podstawie aktualnej polisy OC i AC z tytułu utraconej wartości rynkowej (UWRP). W celu sprecyzowania odszkodowania za remont samochodu wymagana jest do ustalenia rzeczywista wartość kosztów jakie poszkodowany powinien ponieść aby przywrócić swój pojazd do stanu sprzed zdarzenia. Mamy bardzo duże doświadczenie w pozyskiwaniu takich funduszy. Nasi fachowcy zajmą się Państwa problemem z skrupulatną precyzją. Możemy zdobyć środki z ostatnich trzech lat.
Jeśli miałaś/eś zdarzenie drogowe z innym autem,albo jeśli ktoś zniszczył Twój samochód i masz na to dowód. Napisz do nas!