Ulica: ul. Bracka 7

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: (048) 383-64-66

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres Strony WWW: Elementy wciskane

 

Marka Megares.pl jest dostawcą elementów zgrzewczych na terenie państwa. m.in. elementy do wciskania. Posiadamy wiele wyrobów w tej kategorii. Odnośnie celu przeznaczenia elementy do wciskaniadzielimy na wkręcane do do metali,tworzyw sztucznych i płytek drukowanych. Każde elementy do wciskania wytworzone są z doskonałej jakości materiałów. W celu wytworzenia elementów wykorzystano takie surowce jak stal nierdzewna, stal ocynkowana, aluminium, mosiądz, oraz fosforobrąz.

Oferta elementów do wciskania zawiera elementy dystansowe, kołki gwintowane, kołki bez gwintu i nakrętki o małych wymiarach.

Zapewniamy zadowolenie z naszych artykułów. podchodzimy z najwyższą starannością i służymy fachowym doradztwem. Zajmujemy się również bezpiecznym przewozem naszych elementów wciskanych i logistyką. Zapewniamy wysoki standard pakowania Klient otrzymuje profesjonalną obsługę od początku do końca transakcji.

Zadzwoń/Napisz. Nasi fachowcy z pewnością pomogą w wyborze najlepszej oferty.